Kasutatud Elektritõukerattad

Kasutatud elektritõukeratas. Tõuksimaailma valikus on lisaks uutele elektritõukeratastele ka erinevad soodsad kasutatud elektritõukerattad. Kasutatud elektritõukerattaid saame pakkuda, kuna pakume klientidele võimalust tuua oma kasutatud elektritõukeratas sissemaksena uuele elektritõukerattale.

Kasutatud elektrilised tõukerattad, mida seeläbi ostame, ilmuvad siia kategooriasse. Kui te uut elektritõukeratast osta ei plaani, siis võite sellest hoolimata meile välja pakkuda ostmiseks oma kasutatud elektritõukeratas, näiteks kui on soov või vajadus oma elektriline tõukeratas kiirelt maha müüa. Selleks palume koos oma sõidukiga tulla kohale meie esinduskauplusesse, kus vaatame elektritõukeratta üle ning teeme omapoolse hinnapakkumise.

Samuti pakume elektritõukerataste komisjonimüügi teenust järgneva hinnakirja alusel:

Elektritõukeratta müük meie esinduses 1 nädala vältel: 30 EUR
Elektritõukeratta müük meie esinduses 2 nädala vältel: 40 EUR
Elektritõukeratta müük meie esinduses 1 kuu vältel: 50 EUR
Elektritõukeratta müük meie esinduses 2 kuu vältel: 70 EUR
Iga järgnev kuu peale 2 kuu täitumist: 15 EUR

Kõik kasutatud elektritõukerattad on kohal meie esinduskaupluses, kus on võimalik mudelitega lähemalt tutvuda ning neid ka soetada. Siin kategoorias on välja toodud kõik elektritõukeratta põhilised andmed – tootekirjeldus ja tehniline spetsifikatsioon, staatus (saadaval / müüdud), läbisõit (km) ja üldine seisukord (loksud, kriimud jne). Enne kohale tulemist palume veenduda, et kas huvi pakkuv elektriline tõukeratas on veel saadaval.

Näytetään tulokset 1–20 / 33

KASUTATUD ELEKTRITÕUKERATAS | KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Mis eeliseid omab kasutatud elektritõukeratas uue elektrilise tõukeratta ees?

1. Kasutatud elektritõukerattad on soodsamad kui uued elektrilised tõukerattad ning võimaldavad soetada endale palju suuremate võimsuse ja aku mahutavuse näitajatega sõiduki kui see uuena oleks võimalik.

2. Kasutatud elektriline tõukeratas hoiab oma väärtust paremini ning on seega parem investeering. Uus elektritõukeratas kaotab enamasti oma väärtusest poe uksest väljudes kohe 20% – 30%. Kasutatud elektritõuksi väärtus on proportsioonis tema kulumise astmega ning langeb ajas minimaalselt.

3. Kasutatult võib leida müügilt elektritõukerattad, mis on algselt ostetud enne 1.01.2021 jõustunud liiklusseaduse muudatust, omavad mootorite koguvõimsust üle 1000W (1kW) ning on seega legaalsed kergliikuritena kasutamiseks.

Kuidas veenduda, et huvi pakkuv kasutatud elektritõukeratas on heas korras?

1. Katsuge ning liigutage tugevasti poomi (lenksutoru) kinnitusi ning lenksu käepidemeid, samuti stemi kinnituspolte. Need on elektriliste tõukerataste kõige nõrgemad kohad ning hooldamata või madala kvaliteediga elektritõukerattad omavad nendes kohtades lõtkusid ning liigutades võivad esile tulla naksud.

2. Tehke kindlasti elektrilise tõukerattaga proovisõit. Proovisõidu käigus on tunda, et kas elektritõukeratta rattad jooksevad sirgelt ja sujuvalt (väljendub juhitavuses). Samuti tulevad 100 meetrise koormusega sõidu ajal välja kõik suuremad elektroonika ja akuga seotud probleemid. Aku või kontrolleri suuremale veale viitab see kui aku indikaator kukub sõidu ajal tunduvalt (umbes neljandiku või kolmandiku võrra) või lülitub elektritõukeratas sootuks välja.

3. Küsige elektrilise tõukeratta garantii ning garantiidokumendi kohta. Kehtiv Eesti poe garantii annab elektrilise tõukeratta väärtusele palju juurde, sest on olemas koht kuhu probleemide korral pöörduda.

Kuidas oma kasutatud elektritõukeratas maha müüa?

1. Esimene variant on müüa ise, postitades müügikuulutus mõnda sotsiaalmeedia ostu/müügi gruppi. Samuti võib ostja leida kasutatud asjade müügiportaalidest. Elektrise tõukeratta ise müümisega kaasnevad kulud on:

1) Aeg, mis kulub sellele, et elektritõukeratas saaks korralikult üles pildistatud ning müügiportaalidesse kuulutused üles pandud.

2) Potentsiaalsete ostjate, lihtsalt toote kohta küsimuste küsijate ja hinnas tingijate küsimustele vastamine.

3) Potentsiaalsetele ostjatele elektrilise tõukeratta näitamine ja proovisõiduks andmine, mis vajab päeva planeerimist.

2. Teine variant on müüa oma elektritõukeratas mõnele ettevõttele, kes ostab ning müüb edasi elektrilisi tõukerattaid ja teeb need vajadusel enne müüki korda. Elektritõukeratta müügi korral ettevõttele või poele eksisteerivad tehingu tüüpidena eraldi komisjonimüük ja ostu-müügi lepinguga tehing:

1) Komisjonimüügi korral annab elektrilise tõukeratta omanik poele õiguse müüa tema elektritõukeratast kokku lepitud tasu eest. Kasutatud elektritõukeratta omanik jääb tõuksi omanikuks kuni uue ostja leidmiseni, mis võib võtta aega alates mõnest minutist kuni mitme kuuni. See lahendus sobib kasutamiseks juhul kui teil on oma elektritõukeratta müümisega aega ning soovite saada selle eest maksimaalselt kõrget hinda, kuid samas ei ole teil aega või tahtmist ise läbida elektrilise tõukeratta müümisega kaasas käivat protsessi.

2) Ostu-müügi lepinguga tehingu korral teostab ettevõte elektrilisele tõukerattale hinnangu ning teeb müüjale pakkumise ostuks. Pakkumise hind võib suurel määral oleneda sellest kas vana elektritõukeratas müüakse uue elektrilise tõukeratta sissemaksuks või mitte. Elektriline tõukeratas sissemaksuks müües on alati pakutav hind kõrgem. Kuna pood peab ostetud elektritõukerattale lisama müües enda marginaali, siis on üldjuhul poe poolt pakutav hind tunduvalt madalam kui hind, mida on ise müües võimalik elektrilise tõukeratta eest saada. Poe (ettevõtte) kaudu müües säästate tunduvalt enda aega. Samuti on müük ettevõttele ainus võimalus väga kiiresti elektrilise tõukeratta eest raha kätte saada.