Kvaliteetsed, vastupidavad elektritõukerattad

Kvaliteet – Tõuksimaailma põhiväärtus. Seda eesmärki pingsalt silmas pidades on koostatud ka kogu elektritõukerataste valik, mida meie pood / salong pakub. Tõuksimaailm ei ole mitte ühegi elektritõukeratta brändi ametlik maaletooja ning seda kindlal põhjusel – ainult nii saame pakkuda paljude erinevate tootjate elektrilisi tõukerattaid ning saame varasema kogemuse põhjal teha valiku, mis mudelid vastavad meie kvaliteedi ja vastupidavuse kriteeriumitele ning mis mudelid nendele kriteeriumitele ei vasta. Usume, et elektritõukeratas kui alternatiivne transpordivahend peab olema vastupidav – ühe suve liblikaid me ei paku. Brändidest on meie poes esindatud vaid parimad – Inokim, Segway Ninebot, Xiaomi Mi, Velt Smart, Kaabo.

Ka igal tuntud kvaliteet brändil on oma veatud mudelid ning oma “peavalu mudelid”, millega tuleb liialt tihti töökojas käia. Parim näide on ilmselt maailma kõige tuntum elektritõukeratta ja tasakaaluliikuri bränd Segway Ninebot, mille ES4 mudel on peamiselt oma tehnilise disaini omaduste tõttu vastupidavuselt üks problemaatilisemaid elektrilisi tõukerattaid, mida üldse on toodetud. Absoluutselt täielik vastand on aga veidi uuem Ninebot Max G30, millele pakume lisaks ka Eestis esimese edasimüüjana 1-aastast veekindluse garantiid. Elektritõukerataste entusiastidena kasutame ise liiklemiseks (igapäevaselt, aastaringselt, olenemata ilmast) elektritõukerattaid ning seega oleme kõiki pakutavaid mudeleid ka ise “piinanud”, et nende omadustes veenduda.

Vaatamata sellele, et Tõuksimaailm ei too maale mitte ühtegi brändi, pakume lisaks maaletooja garantiile igale müüdud elektritõukerattale ka oma töökoja garantiid. Nii saame tagada, et logistikale ei kulu liialt palju aega ning saame kõiges järelteenindusega seonduvas pakkuda turu kõige kiiremat ja kvaliteetsemat teenust. Kõik meie pakutavad mudelid on füüsiliselt kohal meie poes – Tööstuse 47a, Tallinnas. Iga elektritõukerattaga on võimalus teha lähemalt tutvust – katsuda, kokku murda, peale astuda ning tõsise huvi korral teha ka proovisõit. Aitame leida igale kliendile tema personaalseid vajadusi arvestades kõige sobivama elektrilise tõukeratta! Pakume ka lisavarustust.

Elektritõukeratta remont / hooldus

Kuidas me teame, mis elektritõukerattad on kvaliteetsed, vastupidavad ja veekindlad? Pikaajalise kogemuse põhjal, mille on meile andnud meie elektritõukerataste töökoda, kus on alates Tõuksimaailma loomisest aastal 2019 tehtud tuhandeid remonte ja hoolduseid – üle saja erineva elektrilise tõukeratta mudeliga.

Elektritõukerataste remont ja hooldus on meie tõeline kirg, mis algselt Tõuksimaailmale ka alguse pani. Sarnaselt müügiga on ka järelteeninduses esikohal kvaliteet. Meie eesmärk on pakkuda parimat teenuse kvaliteeti, parimat kommunikatsiooni kliendiga ja garantiid, parimat töö valmimise kiirust (lühikseid järjekordi) elektritõukerataste hooajal kevadel / suvel ning kvaliteetseid varuosi, millest enamust hoiame töökoja efektiivsuse eesmärgil ka laos.

Meie töökoja töötajad on kõik omal alal pädevad spetsialistid ning omavad pikaajalist kogemust mehaanika ja elektri / elektroonika valdkondades. Enne elektriliste kergliikurite revolutsiooni algust 2018-2019 aastatel on meie meeskonna liikmed tegelenud näiteks: jalgrataste, mopeedide, mootorrataste, võistluskartide ja autode hoolduse ning remondiga; tööstusseadmete hoolduse, remondi ja seadistamisega; arvutite ja muu elektroonika parandamisega; elektrisüsteemide projekteerimise ja prototüüpimisega.

Meie elektritõukeratta töökoda asub müügi ja rendiga samal äripinnal – Tööstuse 47a, Tallinnas.

Elektritõukerataste rent

Lisaks müügile ja remondile on meil veel ka kolmas suund – elektritõukerataste pikaajaline rent. Meie rendi teenuse eesmärk on pakkuda võimalust rentida elektritõukerattaid soodsalt ilma piirkonna ja läbisõidu piiranguteta. Elektrilist tõuekratast saab rentida tunniks, päevaks, nädalaks või lausa terveks kuuks.

Pakume rendiks Segway Ninebot, Xiaomi Mi ja Inokim elektritõukerattaid. Kõik laenutatavad elektritõuksid on mugavad, suurte õhkrehvidega ning mõnel mudelil on ka vedrustus. Tõuksimaailma pikaajaline rent on ka parim võimalus ettevõtete / asutuste jaoks, kes soovivad rentida suuremas koguses elektritõukerattaid mingi ürituse tarbeks.

Tõuksimaailm

Tõuksimaailm sai alguse aastal 2019 kui jalgratta mehaanik Andres ütles tõuksi huvilisele mehaanikule Tago, et too peaks hakkama Xiaomi elektritõukerataste rehve vahetama, kuna ükski jalgratta töökoda ei taha nendega tegeleda. Mehaanik Tago arvas, et üksi kaugele ei jõua ning suutis veenda mehaanik Andrest, et alustada koos. Alustasime Tõuksiabi nime all väikeses korteris elektritõukside rehvide vahetamisega ning elektroonika ja tarkvara probleemide lahendamisega. Peagi saime aru, et lisaks spetsialiseerunud töökojale oli Eestis puudu ka mugavas ja lihtsasti leitavas asukohas elektritõukeratastele spetsialiseerunud pood-salong, kus on samas kohas kombineeritud ka töökoda ja elektritõukerataste rent.

Detsembris 2019 seadsime end sisse moodsal äripinnal aadressil Tööstuse 47a, Tallinn, kus nüüd asuvad Tõuksimaailma pood ja töökoda.

Meie eesmärk on olla Eesti elektritõukerataste kultuuri keskus, kus on parim teenindus, saadaval parimad, kvaliteetsed tooted ning kvaliteetne järelteenindus.

Tõuksimaailm. Meist. Tutvustus. Inokim elektritõukeratas.
Inokim OXO – 2x1000W mootoritega Inokimi lipulaev