Kvaliteetsed, vastupidavad elektritõukerattad

Kvaliteet on Tõuksimaailma põhiväärtus. Seda eesmärki pingsalt silmas pidades on koostatud ka kogu elektritõukerataste valik, mida meie pood / salong pakub. Kõigile meie müüdavatele elektritõukerataste brändidele on Tõuksimaailm ametlik edasimüüja. Tõuksimaailm on läbi ajaloo vältinud mõnele kindlale brändile spetsialiseerumist ja maale toomist, sest ainult nii saame pakkuda väga laia mudelivalikut ja kümne erineva brändi ainult parimaid, valitud mudeleid. Nii saame teha varasema kogemuse põhjal teha valiku, et mis mudelid vastavad meie kvaliteedi ja vastupidavuse kriteeriumitele ning mis mudelid nendele kriteeriumitele ei vasta. Usume, et elektritõukeratas kui alternatiivne transpordivahend peab olema vastupidav. Brändidest on meie poes esindatud järgmised kõrge rahvusvahelise maine ja tunnustatuse pälvinud tegijad:

Peaaegu igal kvaliteetbrändil on oma veatud mudelid ning oma “peavalu mudelid”, millega tuleb tihti töökoda külastada. Selle koha pealt parim näide on ilmselt maailma kõige tuntum elektritõukeratta ja tasakaaluliikuri bränd Segway Ninebot, mille ES4 elektritõukeratas on peamiselt oma tehnilise disaini omaduste tõttu vastupidavuselt üks problemaatilisemaid elektrilisi tõukerattaid, mida üldse on toodetud. Absoluutselt täielik vastand on aga veidi uuem Ninebot Max G30 elektritõukeratas. Elektritõukerataste entusiastidena kasutame ise liiklemiseks (igapäevaselt, aastaringselt, olenemata ilmast) elektritõukerattaid ning seega oleme kõiki pakutavaid mudeleid ka ise “piinanud”, et nende omadustes veenduda.

Vaatamata sellele, et Tõuksimaailm ei too maale mitte ühtegi brändi, pakume lisaks maaletooja garantiile igale müüdud elektritõukerattale ka meie töökoja garantiid. Nii saame tagada, et logistikale ei kulu liialt palju aega – välismaale maaletoojale garantiiremonti saates läheb mõnel edasimüüjal tihti aega mitu kuud. Töökoda võimaldab meil kõiges järelteenindusega seonduvas pakkuda turu kõige kiiremat ja kvaliteetsemat teenust. Meie esinduspoodides on iga elektritõukerattaga võimalus teha lähemalt tutvust – katsuda, kokku pakkida, peale astuda ning tõsise huvi korral teha ka proovisõit. Aitame leida igale kliendile tema personaalseid vajadusi arvestades kõige sobivama elektrilise tõukeratta! Pakume ka lisavarustust.

Elektritõukeratta remont / hooldus

Kuidas me teame, mis elektritõukerattad on kvaliteetsed ja vastupidavad? Pikaajalise kogemuse põhjal, mille on meile andnud meie elektritõukerataste töökoda, kus on alates Tõuksimaailma loomisest aastal 2019 tehtud üle kümne tuhande erineva remondi ja hoolduse – sadade erinevate elektriliste tõukerataste mudelitega.

Elektritõukerataste remont ja hooldus on meie tõeline kirg, mis algselt Tõuksimaailmale ka alguse pani. Sarnaselt müügiga on ka järelteeninduses esikohal kvaliteet. Meie eesmärk on pakkuda parimat teenuse kvaliteeti, parimat kliendikogemust ja garantiid, parimat töö valmimise kiirust (lühikseid järjekordi) ning kvaliteetseid varuosi, millest enamust hoiame töökoja efektiivsuse eesmärgil ka laos.

Meie töökoja töötajad on kõik omal alal pädevad spetsialistid kes omavad pikaajalist kogemust mehaanika ja elektri / elektroonika valdkondades juba enne Tõuksimaailmaga liitumist. Meie elektritõukeratta töökoda asub müügi ja rendiga samal äripinnal – Tööstuse 47a, Tallinnas.

Elektritõukerataste rent

Lisaks müügile ja remondile on meil veel ka kolmas suund – elektritõukerataste pikaajaline rent. Meie rendi teenuse eesmärk on pakkuda võimalust rentida elektritõukerattaid soodsalt ilma piirkonna ja läbisõidu piiranguteta. Elektrilist tõuekratast saab rentida tunniks, päevaks, nädalaks või lausa terveks kuuks.

Pakume rendiks Segway Ninebot, Xiaomi Mi, Inokim ja Kaabo elektritõukerattaid. Kõik laenutatavad elektritõukerattad on mugavad, suurte õhkrehvidega ning mõnel mudelil on ka vedrustus. Tõuksimaailma pikaajaline rent on ka parim võimalus ettevõtete / asutuste jaoks, kes soovivad rentida suuremas koguses elektritõukerattaid mingi ürituse tarbeks.

Tõuksimaailm

Tõuksimaailm sai alguse aastal 2019 kui jalgratta mehaanik Andres ütles tõuksi huvilisele mehaanikule Tago, et too peaks hakkama Xiaomi elektritõukerataste rehve vahetama, kuna ükski jalgratta töökoda ei taha nendega tegeleda. Mehaanik Tago arvas, et üksi kaugele ei jõua ning suutis veenda mehaanik Andrest, et alustada koos. Alustasime Tõuksiabi nime all väikeses korteris elektritõukside rehvide vahetamisega ning elektroonika ja tarkvara probleemide lahendamisega. Peagi saime aru, et lisaks spetsialiseerunud töökojale oli Eestis puudu ka mugavas ja lihtsasti leitavas asukohas elektritõukeratastele spetsialiseerunud pood-salong, kus on samas kohas kombineeritud ka töökoda ja elektritõukerataste rent.

Detsembris 2019 seadsime end sisse moodsal äripinnal aadressil Tööstuse 47a, Tallinn, kus nüüd asuvad Tõuksimaailma pood ja töökoda.

Tõuksimaailm. Meist. Tutvustus. Inokim elektritõukeratas.
Inokim OXO – 2x1000W mootoritega Inokimi lipulaev