Tõuksimaailm sai alguse aastal 2019 kui alustasime Tõuksiabi nime all väikeses korteris elektritõukside rehvide vahetamisega ning elektroonika ja tarkvara probleemide lahendamisega. Peagi saime aru, et lisaks spetsialiseerunud töökojale oli Eestis puudu ka mugavas ja lihtsalt leitavas asukohas elektrilistele kergliikuritele spetsialiseerunud pood-salong, kus on samas kohas kombineeritud ka töökoda ja elektriliikurite rent.

Jaanuaris 2020 seadsime end sisse moodsal äripinnal aadressil Tööstuse 47a, Tallinn, kus nüüd asuvad Tõuksimaailma pood ja töökoda. Töökoda pakub remonti järgmistele liikuritele: elektriline tõukeratas, tavaline tõukeratas, elektriline rula, üksratas, tasakaaluliikur. Poes on meil müügil järgmiste kategooriate tooted: elektrilised tõukerattad, elektrirulad, üksrattad-tasakaaluliikurid, tavalised tõukerattad, elektriliste tõukerataste varuosad ja lisavarustus. Peale selle pakume veel elektriliste tõukerataste renti inimestele kellel on vajadus rentida liikur pikemaks ajaks (vähemalt 1 päev).

Meie kollektiiv omab 5 aastast jalgrataste ja muude kergliikurite hoolduse ja remondi kogemust. Oleme mitmekülgsete kogemustega meeskond, kes ühest otsast tegelenud nii komplekssete tööstusseadmete automaatika programmeerimise ja insenertehnilise nõustamisega ning teisest otsast professionaalse klienditeeninduse, turunduse, fotograafia ja müügitööga.

Meie eesmärk on olla üks Eesti elektriliste kergliikurite kultuuri keskustest, kus on saadaval parimad tooted ning kvaliteetne remondi teenus.