NANROBOT ELEKTRITÕUKERATAS

TUTVUSTUS JA AJALUGU

nanrobot elektritõukeratas elektritõukerattad elektriline tõukeratas

Nanrobot asutati aastal 2015. Peale aastaid arendustööd ja innovatsiooni on Nanrobotist saanud üks maailmas tuntuimaid elektritõukeratta brände. Selle tuntuse taga on peamiselt see, et Nanrobot oli üks esimesi, kes juba varakult võttis suunaks võimsad elektrilised tõukerattad ja suutis oma brändi ka läbi nende defineerida. Nüüdseks juba mõned aastad vanad ning mitmeid uuendusi saanud algusaegade D4, D6 ja LS7 elektritõukeratas kinnistasid kõigi valdkonna huviliste jaoks Nanroboti kui võimsate elektritõukerataste brändi.

Nanrobot elektritõukerattad on tuntud eelkõige oma väga hea võimsuse ja hinna suhte poolest. Seda teed on Nanrobot jätkanud ka tänaseni. Nanrobot D4+ (2.0 ja uus 3.0) ning Lightning on turu parima hinnaga võimsad kahe ratta veolised elektritõukerattad. Uue põlvkonna elektritõukeratastest on Nanrobotil elektritõukeratas LS7+, mille eesmärk on pakkuda konkurentsi teistele 100km/h supertõuksidele. Samuti on Nanrobot toonud turule soodsama, Xiaomi ja Nineboti hinnakategooria elektritõukeratta X-Spark, mille eesmärk on konkureerida mudelitega nagu Xiaomi Mi Pro 2 ja Ninebot Max G30E II.

NANROBOT ELEKTRITÕUKERATTAD – TÕUKSIMAAILMA MUDELIVALIK

Nanrobot LS7+ elektritõukeratas

nanrobot elektritõukeratas elektritõukerattad elektriline tõukeratas

Nanrobot LS7+ elektritõukeratas on Nanroboti lipulaev ning üks kiiremaid 60V aku toitepingega elektritõukerattaid maailmas.

Võrreldes konkurentidega kerkib LS7+ elektritõukeratas esile just erakordselt hea varustatusega. Elektritõukerattal on eelinstallitud roolisummuti / rooliamort, mis aitab tagada ideaalse turvalisuse ja stabiilsuse suurtel kiirustel. Turvalisust aitavad veel tagada NUTT brändi hüdraulilised ketaspidurid koostöös 160mm diameetriga pidurirootoritega. Elektritõukerattal on kohe integreeritud kaugjuhtimispult, mille abil saab elektrilist tõukeratast varguskindluse tõstmise huvides lukku ja alarmi alla panna. Elektrilisel tõukerattal on mitme režiimiga LED-tuled, tugev alumiiniumsulamist raam ning väga pikk ja mugav seisutekk sõidumugavuse tagamiseks.

LS7+ elektritõukeratas on varustatud kahe ülivõimsa 2400W harjadeta mootoritega, mis võimaldavad saavutada elektrilise tõukeratta koguvõimsuseks 4800W. See muljetavaldav võimsus tagab elektritõukerattale tippkiiruse kuni 100 km/h. Elektritõukeratas omab kolme erinevat sõidurežiimi / käiku. Maksimaalne saavutatav kiirus on 30 km/h käigul 1, 70 km/h käigul 2 ja 100 km/h käigul 3.

Elektritõukeratas on varustatud erakordselt hea reaktsiooniajaga, nimetissõrmega reguleeritava gaasipedaaliga. Lisaks omab elektritõukeratas standardmõõdus esi- ja tagavedrustust, mida on võimalik kasutajal oma äranägemise järgi paika reguleerida. Samuti on 165mm pikkuse standardile vastavaid amortisaatoreid võimalik igal sõitjal ka oma eelistuste kohaselt välja vahetada (näiteks jalgratta õhkamortide vastu).

Elektritõukeratta üks maailma suurima mahtuvusega 40Ah/60V/2400Wh liitiumaku võimaldab ühe laadimisega katta pika vahemaa. Erinevalt teistest elektritõukeratta brändidest annab Nanrobot oma spetsifikatsioonis sellise eeldatava vahemaa ühe laadimisega, mis on ka keskmise Eurooplase jaoks reaalselt saavutatav. Nanrobot tagab, et LS7+ suudab suurel kiirusel, raske ja pika sõitjaga läbida 50-60km.

Nanrobot LS7 elektritõukeratas

nanrobot elektritõukeratas elektritõukerattad elektriline tõukeratas

Nanrobot LS7 elektritõukeratas on üks originaalsemaid võimsaid elektritõukerattaid, pikaajaline alternatiiv Dualtronidele. ning üks oma aja supertõukse. Võrreldes tänapäeva kiireimate siinuslaine kontrolleritega ja 72V akudega elektritõukeratastega ning oma suure venna LS7+ elektritõukerattaga jääb LS7 küll tippkiiruselt ja kiirenduselt veidi alla. Vaatamata sellele on LS7 elektritõukeratas samas hinnaklassis ja kiirem kui näiteks kõik olemasolevad 10 tolliste ratastega elektritõukerattad, võimaldades lisaks paremat läbitavust ja pidamist maastikul või lumes sõites.

Sõit LS7 elektritõukerattaga on alati põnev, sest see elektritõukeratas on varustatud kahe 1800W BLDC mootoriga, mis annavad kokku võimsust tervelt 3600W. Elektritõukeratta 60V / 25Ah / 1500Wh mahtuvusega liitiumaku võimaldav ühe laadimisega läbida kuni 60km (erinevalt teistest brändidest annab Nanrobot spetsifikatsioonis alati reaalsed läbisõidu väärtused). Need võimsad mootorid annavad LS7 elektritõukeratta tippkiiruseks 85km/h.

Lisaks kiirusele on LS7 elektritõukeratas ka ohutuse osas tipptasemel. Uusimal LS7 mudelil on NUTT hüdrauliline ketaspidurisüsteem. See pole mitte ainult töökindel, vaid ka tõuksimaailmas ühe parima piduritunnetusega. Elektriline tõukeratas on varustatud 11-tolliste maastikurehvidega (õhkrehvid), mis on vastupidavad nii torgetele kui ka löökidele. Suurte ja laiade rehvidega saab väga edukalt hakkama mistahes maastikul.

Nanrobot D6+ elektritõukeratas

nanrobot elektritõukeratas elektritõukerattad elektriline tõukeratas

D6+ elektritõukeratas on koos D4+ elektrilise tõukerattaga enim müüdud Nanrobot elektriline tõukeratas maailmas. Esmapilgul võib tunduda, et D6+ elektritõukeratas on samuti T10-DDM raamil põhinev elektritõukeratas nagu Techlife X7 ja Zero 10X. Tegelikkuses on D6+ küll jõudluselt ja disainilt sarnane nende elektritõukeratastega, kuid siiski on tegemist teise raami ning ka hoopis teiste mehaaniliste komponentidega.

Erinevalt T10-DDMist on Nanrobot D6+ elektritõukeratas kõrgema sõiduasendiga, varustatud kvaliteetsete NUTT brändi hüdrauliliste ketaspiduritega ning paremate vedruamortidega. D6+ elektritõukeratta standardmõõdus vedruamortisaatorid ei vetru edasi-tagasi – tänu lisatud hüdraulilisele komponendile naasevad amortisaatorid kindlalt oma algasenditesse tagasi, muutes paremaks juhitavuse (vähendab alajuhitavuse riski) ning suurendades seeläbi ka turvalisust. Lisaks on võrreldes T10-DDM masinatega D6+ elektriline tõukeratas ka kõrgema lenksuga ning pikem, muutes sõitmise selle elektrise tõukerattaga väga mugavaks.

D6+ elektritõukeratas on võimas, kahe mootoriga elektriline tõukeratas. D6+ mudelil on esimesed ja tagumised NUTT brändi hüdraulilised ketaspidurid koos magnetpiduriga, mis tagavad efektiivse seisma jäämise ka suurtelt kiirustelt pidurdades. Lisaks eelpool mainitud kasutajasõbralikele amortisaatoritele on D6+ elektritõukeratas ka varustatud 10 tolliste õhkrehvidega, mis pakuvad suurepärast sõidumugavust ja pidamist nii lühikestel kui ka pikematel sõitudel.

Sellele 2x1000W võimsusega elektritõukerattale ei ole probleemiks sõita kiirusega üle 60km/h või läbida ühe laadimisega realistlikult 50-60km (Nanrobot annab tegelikud läbisõidu vahemikud, mitte lihtsalt teoreetiliselt saavutatavad). Seda läbisõitu suudab D6+ elektritõukeratas pakkuda tänu suurele, 52V / 26Ah / 1352Wh mahtuvusega Li-Ion akule. Kasutusmugavuse suurendamiseks on elektritõukerattaga sõitjal võimalus valida ECO ja TURBO sõidurežiimide vahel. Lisaks sellele pakub Nanrobot D6+ elektritõukeratas valikut ühe-ja kaheratta veolise sõidu vahel. D6+ elektritõukeratas on ette nähtud kandma kuni 150kg raskust sõitjat.

Nanrobot D4+ 2.0 ja D4+ 3.0 elektritõukerattad

nanrobot elektritõukeratas elektritõukerattad elektriline tõukeratas

Mõlemad, nii Nanrobot D4+ 2.0 kui ka 3.0 elektritõukeratas on võimsad ja kiired 2x1000W mootoritega elektitõukerattad, mis on oma soodsa hinna tõttu elektritõukerataste turu ühed parimad võimsuse / kiiruse ja hinna suhtega elektrilised tõukerattad.

D4+ elektritõukerattad on varustatud suure 52V / 23Ah / 1196Wh mahtuvusega akuga. See aku võimaldab ühe laadimisega läbida realistliku kasutamise käigus 55-65km. Aku täis laadimiseks kahe laadijaga kulub vaid 5-6 tundi. Ühe laadijaga on see aeg poole pikem – 10-12 tundi. Täis akuga ja 75kg sõitjaga suudab elektritõukeratas saavutada tippkiiruseks kuni 65km/h.

D4+ elektriline tõukeratas omab ka eriti lihtsasti kasutatavat elektritõukeratta kokku murdmise mehhanism, mis muudab elektrilise tõukeratta lihtsasti kaasas kantavaks vähem kui minutiga! Nanrobot D4+ 2.0 ja 3.0 versioonid erinevad üksteisest peamiselt valikus olevate värvikombinatsioonide, vedrustuse tüübi ja hüdrauliliste ketaspidurite poolest.

Nanrobot Lightning elektritõukeratas

Nanrobot Lightning on sarnaselt D4+ elektrilistele tõukeratastele üks parimaid jõudluse ja hinna suhtega valikuid maailmas. Erakordse omadusena on Lightning elektritõukerattal laiad, 8 tollised torke-ja purunemiskindlad täiskummist rehvid. Purunemiskindlate rehvide tõttu ei ole mitte kunagi vaja sellel elektritõukerattal vahetada sisekumme ega ei pea muretsema bussipeatuste juures maas olevate klaasikildude pärast.

Kuna rehvid on täiskummist ning oluliselt sõidul tekkivat vibratsiooni ei vähenda, siis on elektritõukerattal selle kompenseerimiseks paigaldatud väga pehmed vedruamordid. Esimene ja tagumine elektritõukeratta vedruamort tagavad üllatavalt sujuva sõidukogemuse.

Lightning elektriline tõukeratas on varustatud kahe 800W mootoriga,, mis annavad elektritõukeratta koguvõimsuseks 1600W ning aitavad kergelt saavutada tippkiiruse 50km/h. 48V /18Ah / 864Wh liitiumaku võimaldab saavutada läbisõiduks (tempokal sõidul) ühe laadimisega 30-35km. Turvalisust aitavad tagada elektritõukeratta esimene ja tagumine ketaspidur.

X-Spark elektritõukeratas

Nanrobot X-Spark elektritõukeratas on mudelivaliku kõige väiksem ja kergem, samuti üks uusimaid mudeleid. See on esimene Nanroboti brändinguga elektritõukeratas, mis on mõeldud olema piisavalt kompaktne ja kerge kõigi sõitjate jaoks. X-Spark on ideaalne valik esimeseks elektritõukerattaks.

X-Spark elektriline tõukeratas on varustatud oma suuruse ja kaalu kohta võimsa 500W mootoriga, mis suudab panna elektritõukeratta arendama kiirust 35km/h tunnis. See on tervelt 10km/h võrra rohkem kui konkureerivad Xiaomi ja Segway elektritõukerattad. Läbisõitu ühe laadimisega suudab 360Wh mahtuvusega Li-Ion aku pakkuda kuni 35km.

Laiad 10-tollised õhkrehvid muudavad Nanrobot X-Spark elektrilise tõukeratta üheks parimate sõiduomadustega elektriliseks tõukerattaks oma hinnaklassis.

Elektritõukeratta kaalult kerge alumiiniumist konstruktsioon ja lihtne kokku klappimise mehhanism võimaldab selle kandmiseks ja hoiustamiseks kiiresti kokku murda.