Kuidas osta e-poest?

1. Tooteid saab toodete lehel ostukorvi lisada klikkides kõigepealt tootele ning seejärel “Lisa ostukorvi” nupule, mille leiate tootelehelt.

2. Valige tabelist sobiv suurus ja värv ning lisage toode ostukorvi. Ostukorvi saab lisada ainult müügil olevaid suurusi ja värve, laost otsas olevad suurused ja värvid on tähistatud halliga. 

3. Ostukorvi lisatud toodete nimekirja näete klikkides lehe paremas nurgas olevale ostukorvi nupule või peale tootelehel toote ostukorvi lisamist klikkides nupule “Vaata ostukorvi.”  

4. Ostukorvi avades saate tooteid korvist eemaldada või muuta toodete kogust ning uuendada ostukorvi, kui olete vahepeal teistel vahelehtedel ostukorvi tooteid lisanud..

5. Sooduskupongi olemasolul tuleb see sisestada ostukorvi toodete nimekirja lõpus olevasse lahtrisse ning klõpsata nupule “Kasuta kupongi.” 

6. Klõpsates nupule “Mine maksma” suunatakse Teid kassasse, kus saate valida maksemeetodi, tarnemeetodi ja -aadressi. Kassas saab täita arveldusandmete lehe, valida makseviisi ning sooduskupongi olemasolul saab selle aktiveerida. Lisaks on lisatud hüperlingid privaatsuspoliitikale ning kasutustingimustele. Tellimuse esitamiseks tuleb lugeda ning nõustuda müügitingimustega. Edasi suunatakse Teid kas krediitkaardimakse teenuse juurde või valitud panga lehele. Ärge unustage peale makse sooritamist klõpsata nupule “Tagasi kaupmehe juurde.”

7. Pärast nõutud andmete sisestamist  ja andmete õigsuse kontrollimist kinnitab Klient tellimuse klikkides „Kinnitan&maksan“. Peale antud tegevust on tellimus kinnitatud ja Müüjale edastatud.

8. Klient tasub Toote eest koheselt internetipanga pangalingi vahendusel ning kinnitab Müüjale makse klikkides nupul  “Tagasi kaupmehe juurde”. 

9. Kui klient valib arvega maksmise viisi, tuleb kliendile sisestatud e-mailile ettemaksuarve. Peale arve tasumist pannakse tellitud kaup teele 2 tööpäeva jooksul.

10. Pärast Toote eest tasumist saadab e-pood Kliendi e-postile tellimuse kinnituse.

11. Klient kohustub tellimuse vormistamisel esitama tellimuse täitmiseks vajalikud, tõesed andmed.

12. Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud täitmise võimatuse või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

13. Müüjal on õigus loobuda tellimuse täitmisest kui tekib kahtlus Müüjale esitatud andmete õigsuses ja headele tavadele mittevastava käitumise puhul.