Tõuksimaailma pikaajaline elektrilise tõukeratta laenutus on mõeldud eelkõige inimestele, kes soovivad tõukeratast rentida vähemalt mitmeks tunniks või kauemaks. Elektritõukerattaid saab endaga Eesti piires kaasa võtta. Tõuksimaailma elektritõukeratta rent on parim valik ka neile, kes soovivad mõne firmaürituse või muu sündmuse tarbeks suuremas koguses elektritõukerataste broneerimise võimalust.

Elektritõukeratta rent on imelihtne!

 1. Tule kohale Tõuksimaailma poodi – Tööstuse 47a, Tallinnas
 2. Esita isikut tõendav dokument (Eesti Vabariigi ID kaart, juhiluba, pass, elamisluba)
 3. Läbi kiire isiku tausta kontroll, mis võtab üldjuhul kuni 5 minutit (täpsemalt kirjeldatud allpool)
 4. Täida rendileping ja tasu tagatisraha 100-300€ (võimalik tasuda koha peal sularahas või pangaülekandega)
 5. Tasu elektritõukeratta rentimise eest (hinnakiri toodud allpool)
 6. Valluta Tallinna tänavaid või avasta Eestimaa kauneimaid piirkondi oma elektrilise tõukerattaga!

Elektritõukeratta rent on hea viis testida uut ja huvitavat liikumisviisi enne omale isikliku seadme soetamist või lihtsalt veeta üks õhtupoolik mööda linna ringi vurades. Kui planeerid endale elektrilise tõukeratta soetamist, kuid tahad ikka enne proovida, et ta kodukandi mägedest ikka üles läheb või enda sõidustiiliga sobiva vahemaa läbida suudab, siis Tõuksimaailma elektritõukeratta rent on parim moodus selle järele proovimiseks. Elektritõukerataste rent sobib kindlasti ka lihtsalt sõpradega ühe toreda päeva veetmiseks ja Tallinna avastamiseks. Meie tööstuse 47a kaupluse kõrval asub imepärane Noblessneri sadam, veidike kaugemal on Kalarand ja Kesklinn.

Missuguseid elektritõukerattaid rendime?

Sõiduvahenditeks on meil valitud mugavad, suurte rataste ja õhkrehvidega elektritõukerattad. Brändidest oleme rendiks valinud ainult kõige vastupidavamad ja kvaliteetsemad – Inokim, Segway Ninebot ja Xiaomi Mi. Elektritõukeratast rentides saad kaasa ka akulaadija, millega saad aku tühjenedes peale mõnda tundi laadimist jälle seiklema minna. Samuti anname kaasa turvalise elektritõukerattale sobiva luku, millega saad poodi või tööle minnes elektrilise tõukeratta varguskindlalt õue ootama jätta.

Meie pikaajalise rendi elektritõukerataste tuumiku moodustavad Segway Ninebot Max G30 elektrilised tõukerattad, mida meilt on võimalik soovi korral rentida ka eelneva broneeringuga suuremas koguses (10+) ka mõne suurema ürituse tarbeks. Xiaomi ja Inokim elektritõukerattaid on meil vähem, 1-2 isendit igast mudelist.

Elektritõukeratta rent – mudelite valik

 • Segway Ninebot Max G30 – Läbisõit ühe laadimisega 65km, võimsus ~750W (Tõuksimaailma töökoja tuuninguga) laadimisaeg 0-100% 6h
 • Inokim OX Eco – Läbisõit ühe laadimisega 40km, võimsus 700W, laadimisaeg 0-100% 7h
 • Inokim Quick 4 Super – Läbisõit ühe laadimisega 70km, võimsus 600W, laadimisaeg 0-100% 7h
 • Xiaomi M365 Pro – Läbisõit ühe laadimisega 45km, võimsus 300W (600W max), laadimisaeg 0-100% 8h
 • Xiaomi Mi Pro 2 – Läbisõit ühe laadimisega 45km, võimsus 300W (600W max), laadimisaeg 0-100% 8h
 • Xiaomi Mi 1S – Läbisõit ühe laadimisega 30km, võimsus 250W (600W max), laadimisaeg 0-100% 5h

Vastavalt Riigikogu 28.10.2020 vastu võetud Liiklusseaduse muudatusele ei ole enam alates 1.01.2021 Eesti Vabariigis lubatud kergliikuriga (elektritõukerattaga, elektrirulaga, üksrattaga) sõita kiiremini kui 25km/h. Seetõttu on ka kõigi meie laenutatavate elektritõukerataste kiirused piiratud 25 kilomeetrini tunnis. Samuti ei ületa ühegi elektrilise tõukeratta mootori suurim võimsus ühte kilovatti (1kW / 1000W).

NB! Sõidu plaanerimisel palume arvestada, et reaalne läbisõit ühe laadimisega oleneb suurel määral sõitja kaalust ja sõidustiilist. Läbisõidu kaugused on määratud lähtudes 70kg kaaluvast ja sujuva sõidustiiliga sõitjast.

Hinnakiri – elektritõukeratta rent:

Segway Ninebot Max G30, Xiaomi (M365 Pro, Pro 2, 1S):

 • Tund 9€
 • Päev 12€
 • Nädal 65€
 • Kuu 149€

Tagatisraha 100€

Inokim OX Eco, Inokim Quick 4 Super:

 • Tund 10€
 • Päev 25€
 • Nädal 135€
 • Kuu 349€

Tagatisraha 300€ (Quick 4, OX Eco)

Oma elektrilise tõukeratta meie töökotta remonti tuues on elektritõukeratta rent sinu jaoks soodsam – hinnaga 5€ / päev.

Renditeenuse hinnapakkumist saab küsida e-maililt rent@touksimaailm.ee.

Enne kohale tulemist palume võimalusel ette helistada või kirjutada ning elektrilise tõukeratta laenutus broneerida, nii on kindel, et kohale tulles on kindlasti soovitud kogus vabu elektritõukerattaid. Seda saad teha saates meile email aadressile rent@touksimaailm.ee või helistades +372 517 1307, meile võib kirjutada ka läbi sotsiaalmeedia Facebookist.

Elektrilise tõukeratta laenutus tingimused:

 • Seade ja selle juurde kuuluv laadija või muu lisavarustus tuleb tagastada rendiperioodi lõpus samaväärses tehnilises ja kosmeetilises seisundis, milles seade rendile anti. 
 • Kõik rendiperioodi ajal seadmele tekkinud kahjud või remondikulud hüvitab rendile võtja.
 • Seadme varguse või kaotamise puhul tuleb seadme maksumus jaehinnas hüvitada rendile andjale.
 • Rendiperioodi lõppedes tagastatakse tagatisraha täisulatuses, kui seade on tagastatud oma algses seisundis.
 • Rendile võtjal tuleb esitada isikut tõendav dokument (ID kaart, juhiluba, pass, elamisluba).
 • Enne rendile võtmist tuleb rendile võtjal tasuda tagatissumma suuruses mitte vähem kui 100€, mis tagastatakse rendiperioodi lõpus.
 • Kui seadet ei tagastata rendilepingus ette nähtud ajaks, on rendileandjal õigus nõuda hinnakirja järgi renditasu iga tähtaja ületanud päeva eest (leppetrahv – 50€ / päev).
 • Rendiperioodi pikendamiseks tuleb rendile võtjal tulla füüsiliselt koos renditud elektritõukerattaga kohale Tõuksimaailma poodi Tööstuse 47a ning tasuda pikendatava rendiperioodi eest. Elektritõukeratta rent jätkub peale uue lepingu sõlmimist.
 • Elektrilise tõukeratta rendile võtja lubab renditava seadmega käituda heaperemehelikult ja teavitava koheselt seadme purunemisest, kadumisest, vargusest või muul viisil seadmele kahju tekkimisest.
 • Elektrilise tõukeratta rendile võtja lubab seadmega liigelda vastavalt liiklusseadustikule. Alla 16 aastane kergliikleja on elektritõukerattaga sõitmisel kohustatud kandma kiivrit.

Pikemalt saab lepingu tingimustega tutvuda meie Tõuksimaailma kaupluses aadressil Tööstuse 47a-111, Tallinn.

Varguskindlus – Kellele rendime? – GPS jälgimissüsteem

Elektritõukerataste rent on endale tõsise võlaõigusliku vastutuse võtmine. Seetõttu rendib Tõuksimaailm elektritõukerattaid üleval toodud tavatingimustel kõigile isikutele, kes läbivad meie taustakontrolli. Taustakontrolli läbimiseks on vaja tulla kohale meie esinduskauplusesse ning esitada klienditeenindajale enda isikut tõendav dokument. Protsess võtab aega umbes 5 minutit.

Kas elektrilise tõukeratta laenutus on ikka minu jaoks? Muretsemiseks on ilmselt põhjust, kui:

 • Oled kunagi olnud mingil põhjusel kriminaalkorras karistatud
 • Sul ei ole ei ole Tõuksimaailma poolt aktsepteeritavat isikut tõendavat hetkel kehtivat dokumenti – Eesti Vabariigi ID kaart, juhiluba, pass või elamisluba
 • Sul puudub Eesti Vabariigis alaline elukoht
 • Sinu suhtes on välja kuulutatud füüsilise isiku pankrot
 • Oled alkoholijoobes või narkojoobes
 • Tingid tagatisraha suuruse üle
 • Esitad kahtlaseid küsimusi (näiteks “mis siis juhtub, kui ma õigeks ajaks tagasi ei saa tuua?” jms)
 • Oled varasemalt Tõuksimaailmale elektritõuksi tagastamisega hilinenud

Tõuksimaailm võtab endale õiguse isikut mitte teavitada taustakontrolli mitte läbimise põhjusest.

Taustakontrolli mitte läbimise korral on elektritõukerataste rent siiski võimalik – selleks tuleb tasuda tagatisrahana kogu soovitud elektritõukeratta jaemüügi maksumus (näiteks Ninebot Max G30 – 699€).

Muud eritingimused

 • Üks eraisik saab vastavalt tavatingimustele samaaegselt rentida kuni 2 elektrilist tõukeratast, eritingimustel (suurema tagatisrahaga) on kokkuleppeliselt võimalik rentida ka rohkem elektritõukerattaid.
 • Tõuksimaailma rent on teenus elektritõukerataste ainult Eesti siseseks kasutamiseks, eritingimustel (suurema tagatisrahaga) on kokkuleppeliselt võimalik elektritõukse kaasa võtta ka välismaale.
 • Eesti Vabariigi usaldusväärsetele, puhta tausta, vähemalt mõne aastase ajalooga ning ilma maksu-ja eravõlgadeta ettevõtetele ja asutustele pakume elektritõukerataste renti ilma tagatisrahata.

Elektritõukerataste rentijal tuleb kindlasti arvestada, et kõik meie rendi elektritõukerattad on varustatud GPS jälgimissüsteemi ning Tõuksimaailma töökoja spetsialistide poolt paigaldatud ja välja arendatud automaatse välja lülitumise / sõidu blokeerimise süsteemiga. Rendiperioodi lõppedes süsteem rakendub GPS signaali olemasolust sõltumata, elektritõukeratas hakkab piiksuma ning sellega ei ole enam võimalik sõita kuni selle meie poolt taas aktiveerimiseni. Selle eesmärk on, et renditud elektritõukeratast ei oleks omastamise korral võimalik maha müüa. Automaatse rendiperioodi arvestuse kontrolleri elektritõukeratta küljest eemaldamise katsel rakendub sekundaarne süsteem, mis tekitab elektritõukeratta sisemises elektroonikas lühise – see muudab kasutamiskõlbmatuks elektrilise tõukeratta aku. Samuti saadab süsteem hädakutsungi läbi GPSi. Selle stsenaariumi korral tuleb rentijal kompenseerida Tõuksimaailmale uue elektrilise tõukeratta aku maksumus jaehinnas (näiteks Ninebot Max G30 aku – 399€).

Rõõmsat ja ohutut liiklemist!

elektritõukeratta rent elektritõukerataste elektrilise tõukeratta
Elektritõukeratas Ninebot Max G30 Noblessneri jahisadamas