TECHLIFE ELEKTRITÕUKERATAS

BRÄNDI TUTVUSTUS

techlife x7s elektritõukeratas elektriline tõukeratas

Techlife on Euroopa päritolu (Poola) elektritõukerataste bränd, mis on asutatud aastal 2018. Aasta 2019 alguses nägid ilmavalgust nüüdseks juba üle terve Euroopa tuntud elektritõukerattad Techlife X7, X7S ja X9. Samal aastal järgnesid ka elektritõukeratas Techlife X5 ja X6.

Tänaseks on Techlife suutnud laieneda oma edasimüüjate võrgustiku kaudu kõikjale üle Euroopa, olles esindatud ka suuremates riikides nagu Saksamaa, Prantsusmaa, Itaalia ja Kreeka.

Techlife on dünaamiliselt arenev kõrge kvaliteediga elektritõukerataste bränd. Kõik Techlife elektrilised tõukerattad on väga põhjalikult ja erinevates tingimustes testitud ning lõpptarbijale jõuavad vaid parima koostekvaliteediga tooted. Peale elektritõukerataste on Techlife valikus ka teist tüüpi tooteid nagu elektrilised ratastoolid ja nende tarvikud.

Kõik Techlife elektritõukerattad on hea kvaliteedi / jõudluse ja hinna suhtega. Aastal 2021 tuli Techlife välja uue mudeliga X8, mis on palju parendusi saanud versioon üliedukast Techlife X7 elektritõukerattast.

TECHLIFE ELEKTRITÕUKERATTAD – TÕUKSIMAAILMA MUDELIVALIK

Techlife X9 elektritõukeratas

techlife elektritõukeratas kiired elektritõukerattad võimsad elektrilised tõukerattad vastupidav elektriline tõukeratas

Techlife X9 elektritõukeratas (mis on mujal maailmas teatud ka Zero 11X nime all) on Techlife absoluutne lipulaev. Samuti on see eletriline tõukeratas ka elektriliste tõukerataste turul üldiselt märgilise tähtsusega. Seda seetõttu, et juba aastal 2019 omas see elektritõukeratas 72V nominaalpingega akupakki – teised supertõuksid olid sel ajal kõik 60V akudega. Kõrge akupinge vähendab elektroonikas tekkivaid energiakadusid annab sellele elektrilisele tõukerattale võrreldes kõigi 60V konkurentidega parema läbisõidu ühe laadimisega, kiirenduse ja tippkiiruse.

X9 elektritõukeratast on tõsiselt suur! Esimesena jäävad silma just selle elektrilise tõukeratta mõõtmed ja topelt torudega kõrge lenksutoru. X9 elektriline tõukeratas on 138cm pikkune ning 135cm kõrge! X9 elektritõukeratas on ka disainitud ilmastikukindlust prioriteediks seades, nii on ka X9 elektritõukeratas vee-ja pritsmekindel – ideaalne elektriline tõukeratas just Põhja-ja Kesk-Euroopa tingimustesse.

X9 elektritõukeratas on kahe ratta veoline (2WD), esimese ja tagumise ratta sees mootoritega, mis annavad kahe peale võimsuseks kokku 6000W / 6kW. Selle võimsuse abil on Techlife X9 elektritõukeratas võimeline saavutama tippkiiruseks 100km/h. Lisaks tippkiirusele on erakordne ka elektrilise tõukeratta kiirendus – 0-50km/h võtab kõigest 4,3 sekundit!

Suurepärase sõidumugavuse igal pinnasel aitavad tagada standardmõõdus 165mm vedruamortisaatorid ja laiad 11 tollised maastikurehvid. Amortide jäikused on reguleeritavad. Mugava sõiduasendi tagab lai ja kõrge lenks, mis muudab sõidu nauditavaks ka üle 180cm pikkuste sõitjate jaoks. Elektritõukeratas X9 on varustatud hiigelsuure 72V/32Ah (2304Wh) kvaliteetsetest LG moodulitest valmistatud Li-Ion akuga, mis võimaldab ühe laadimisega läbida kuni 100km.

Techlife X9 elektritõukeratas sobib inimesele, kes soovib omale väga vastupidavat ning ühte kiireimat elektrilist tõukeratast, mis turul saadaval on. Kompaktsus pole kindlasti üks selle elektrilise tõukeratta tugevustest, seega sobib see inimesele kellel on masinat võimalik hoiustada esimesel korrusel või transportida seda liftiga.

Techlife X8 elektritõukeratas

techlife elektritõukeratas kiired elektritõukerattad võimsad elektrilised tõukerattad vastupidav elektriline tõukeratas

Techlife X8 elektritõukeratas on mõeldud järeltulijana või isegi mingil määral asendusena Techlife X7 elektrilisele tõukerattale (kirjeldus toodud allpool). Seega asetub ta mudelivalikus X9 ja X7S vahele. Üldiselt spetsifikatsioonilt on X8 elektritõukeratas väga sarnane X7 elektrilisele tõukerattale, kuid lisade ja kasutajasõbralikkuse koha pealt on toimunud märkimisväärne edasiminek.

Üks suurimaid edasiminekuid on Zoom hüdrauliliste ketaspidurite kasutuselevõtt Techlife X8 juures. Zoom brändi pidurid on ühed efektiivseimad elektritõukerataste maailmas ning see omadus üksi on juba X7 ja X8 mudelite hinnavahet väärt. Peale hüdrauliliste pidurite on Techlife X8 elektritõukeratas varustatud ka laiade, rehvidel kriitilisi kohti katvate porilaudadega. Nüüd ei pea enam leppima porise selja ja pükstega.

Techlife X7 ja X8 elektriliste tõukerataste vahe tuleb välja ka kompaktsuses. X8 elektrilisel tõukerattal on vastupidiselt X7 mudelitele kokku klapitav lenks. Lisaks on paigaldatud konks elektritõukeratta püstipoomi külge, mis aitab peale kokku murdmist elektrilise tõukeratta ka selles asendis kokku lukustada. See teeb elektritõukeratta transportimise palju kergemaks. Sõiduasendi parandamiseks on seisuteki tagaossa paigaldatud teki pinna suhtes kalde all olev jalatugi, mis lisab erinevaid võimalikke asendeid millega sõita. Samuti aitab see tunda ennast mugavamalt kiriendamisel.

Mugavuse koha pealt on X8 elektritõukeratas sarnaselt oma eelkäijatele varustatud mugavate vedruamortidega ja laiade õhkrehvidega. Raam on alumiiniumist ning lenksu asend on kõrge, mis teeb elektrilise tõukeratta mugavaks ka üle 180cm pikkade inimeste jaoks. 936Wh mahtuvusega aku võimaldab ühe laadimisega läbida kuni 60km. Raami kandevõime on kuni 130kg, kuid rahuliku sõidu puhul võib seda kindlasti ka soovi korral mõnekümne kilo võrra ületada.

Techlife X7S elektritõukeratas

techlife elektritõukeratas kiired elektritõukerattad võimsad elektrilised tõukerattad vastupidav elektriline tõukeratas

Techlife X7S elektritõukeratas on üks populaarsemaid T10-DDM kerel põhinevaid elektrilisi tõukerattaid Euroopas. Võrreldes teiste sama tehase brändidega on just Techlife elektritõukerattad valmistatud valitud, kõrgeima kvaliteedikontrolli läbinud komponentidest, mis tagab parima vastupidavuse lõpptarbija jaoks. X7S elektriline tõukeratas on üks Techlife edukamaid mudeleid ning seda ka põhjusega. Elektritõuekratas on loodud pakkuma maksimaalset mugavust ja kiirust raskel pinnasel sõites. Samuti pole probleemi sellest kui see pinnas on niiske – X7S elektritõukeratas on vee-ja niiskuskindel.

X7S elektritõukerattast on ka väiksema akuga versioon – Techlife X7. X7S elektritõukeratas on varustatud suure mahtuvusega 52V/22,4Ah (1165Wh) kvaliteetsetest LG moodulitest valmistatud Li-Ion akupakiga. Suur aku võimaldab ühe laadimisega läbida kuni 80km. Elektritõukeratas on kahe ratta veoline, kahe 1600W tippvõimsust arendava mootoriga. Koguvõimsus 3200W võimaldab saavutada tippkiiruseks üle 60km/h.

X7S elektriline tõukeratas on varustatud vedruamortisaatoritega, mis aitavad tagada kõige pehmema võimaliku sõidumugavuse linnas ja maastikul. Mugavusele annavad lisa laiad siselohviga 10 tollised õhkrehvid. Rehvid aitavad absorbeerida väiksemaid vibratsioone / värinaid. Tootja poolt raamile ette nähtud suurim raskus / kandevõime on 130kg.

X7S elektritõukeratas on samuti turvalisuse poolest tipptasemel. X7S on varustatud 140mm pidurirootoritega ja mehaaniliste ketaspiduritega. Tähelepanu on pööratud ka varguskindlusele ning X7S elektritõukeratas on varustatud võtmega keeratava süütelukuga. Turvalisust pimedatel aegadel aitavad lisada veelgi Techlife X7S esimesed ja tagumised LED valgustid, mis aitavad valgustada teepinda.

Techlife X7S elektritõukeratas sobib inimesele, kes soovib endale väga hea kvaliteedi ja hinna suhtega 10 tolliste ratastega mugavat elektrilist tõukeratas ning vajab X7 mudelist suuremat akut.

Techlife X7 elektritõukeratas

techlife elektritõukeratas kiired elektritõukerattad võimsad elektrilised tõukerattad vastupidav elektriline tõukeratas

Techlife X7 elektritõukeratas on veidi väiksema akuga ja soodsam versioon X7S mudelist. Kõik teised elektrilise tõukeratta detailid on samad mis kallimal mudelil. X7 ja X7S elektritõukerataste QS-S4 ekraan on värviline ning erinevalt oma eelkäijatest (TF100 ja teised) väga kergesti loetav ka kiirel sõidul. X7 elektritõukeratas on varustatud 52V/18Ah, 936Wh mahtuvusega akuga, mis võimaldab ühe laadimisega läbida kuni 60km.

Nagu ka X7S mudel, suudab kahe 1600W tippvõimsusega mootoritega varustatud X7 elektritõukeratas saavutada tippkiiruseks 60km/h. Kiirendus on tänu 4Ah võrra suuremale akule X7S mudelil väikesel määral parem. Seda seetõttu, et suurema mahuga akul on koormuse all aku sisetakistus ja sellest tingitud pingelang väiksemad. Nii annavad koormuse all ka mootorid suurema akuga mudeli puhul rohkem võimsust.

Elektritõukerattad X7 ja X7S on lisaks ekraanil olevale aku taseme indikatsioonile varustatud ka päris voltmeetriga, mis asub lenksul paremal pool. See annab kõige täpsema võimaliku informatsiooni aku laetuse taseme kohta, samuti sõidu / koormuse ajal tekkiva pingelangu suuruse kohta.

Techlife X7 ja X7S elektrilised tõukerattad on valmistatud vastupidavast alumiiniumi sulamist. Elektritõukeratastel on lai lenks ning väga mugavate käepidemetega juhtraud.

Techlife X6 elektritõukeratas

techlife elektritõukeratas kiired elektritõukerattad võimsad elektrilised tõukerattad vastupidav elektriline tõukeratas

Techlife X6 elektritõukeratas on üks parimaid hübriide võimsusest ja kompaktsusest mis turul saadaval on. Tippkiiruse 45km/h suudab X6 elektrilise tõukeratta panna saavutama võimas 600W võimsusega tagamootor. Erakordne kompaktsus saavutatakse kokku klapitavate käepidemete ning seisuteki esiossa paigaldatud kokku voltimise süsteemi abil. Erinevalt paljudest teistest ülikompaktsetest elektrilistest tõukeratast on X6 elektritõukeratas varustatud mugavate õhkrehvidega. Sõidumugavusele annavad veelgi rõhu eesmine vedruamort ning tagumised amortisaatorid. Kõike seda suudab saavutada elektritõukeratas, mis on kaalult sama raske kui maailmas populaarseim Segway Ninebot Max G30.

Techlife X6 elektriline tõukeratas on loodud võimaldama parimat jõudlust, kompaktsust ja sõidumugavust linnas. X6 mudeli raam on toodetud vastupidavast alumiiniumi sulamist. Elektritõukeratas X6 on ette nähtud tootja poolt kuni 120kg sõitjatele. Seda on tervelt 20kg rohkem kui teistel samas kompaktsuse kategoorias olevatel elektrilistel tõukeratastel.

Elektritõukeratas X6 on varustatud suure 48V/13Ah/624Wh Li-Ion akupakiga. See aku võimaldab läbida ühe laadimisega kuni 40km. Laadimine 0-100% võtab aega umbes 7 tundi. Ohutuse poole pealt on X6 elektrilisel tõukerattal esimene ketaspidur ning tagumine trummelpidur. Pimeateks aegadeks on paigaldatud ette ja taha LED tuled.

X5 elektritõukeratas

Techlife X5 elektritõukeratas on soodsam, väiksema akuga ja võimsusega kui X6 elektriline tõukeratas. Sarnaselt X6 mudeliga on ka X5 üks tõuksimaailma parima kompaktsuse ja hinna suhtega elektrilisi tõukerattaid. X6 mudeli mootor on küll pea poole võimsam (600W vs X5 mudeli 350W), kuid tippkiirus on väiksem vaid neljandiku võrra – X5 suudab saavutada kiiruse 35km/h. Tippvõimsusena suudab mootor välja anda ka kuni 500W, mis aitab ka kõige järsematest linnamägedest üles ronida.

Mõningane vahe X6 ja X5 vahel on ka elektritõukeratta varustuses. X5 on varustatud eesmise õhkrehviga ning erinevalt X6 mudelist on tagumisele rattale paigaldatud täiskummist rehv. Täisrehv on töökindluse seisukohast parem variant, sest nii on välistatud tagarehvi purunemine keset sõitu.

Nagu kõik teised Techlife elektritõukerattad on ka X5 elektritõukeratas koostatud mitme-astmelise kvaliteedikontrolli läbinud valitud komponentidest. Nii on tagatud suurepärane vastupidavus ja koostekvaliteet. X5 elektritõukeratas on mõeldud kasutamiseks linnasiseselt ning pakkuma selleks parimat kompaktsust ja jõudlust.

Nagu ka X6 mudel on elektritõukeratas X5 valmistatud tugevast alumiiniumisulamist, mis ei paindu läbi ega purune sõitmise käigus. See tagab lisaks turvalisusele ka väga hea juhitavuse. Elektriline tõukeratas Techlife X5 on loodud maksimaalselt 120kg raskustele sõitjatele.

X5 elektritõukeratas on varustatud 36V/10,4Ah/374Wh akuga, mis võimaldab ühe laadimisega läbida ECO režiimil sõites kuni 35km. Selle aku 0-100% täis laadimiseks tehase poolt kastis kaasa antava laadijaga läheb umbes 4-5h.

X5S elektriline tõukeratas

Techlife X5S elektritõukeratas on muudelt omadustelt sama mis X5 mudel, kuid omab tunduvalt suuremat akut. Elektriline tõukeratas Techlife X5S on varustatud 36V/18Ah akuga, millel on mahtuvust 648Wh. See võimaldab X5S mudelil läbida ühe laadimisega ECO režiimil kuni 45km. Aku laadimine võtab aega umbes 7 tundi. Väike vahe on ka mootori võimsuses – X5S tagamootor on 50W võrra võimsam kui X5 oma.

Sarnaselt teistele Techlife mudeliseeria elektritõukeratastele on ka X5S enne tehasest väljumist saanud mitme astmelise kvaliteedikontrolli. Nii on tagatud suurepärane koostekvaliteet.

Nagu kõik Techlife elektrilised tõukerattad on ka X5S elektritõukeratas koostatud mitmeastmelise kvaliteedi kontrolli läbinud osadest, seeläbi on tagatud suurepärane vastupidavus ja koostekvaliteet. Elektrilise tõukeratta display-ekraan QS-S4 on kontrastsete värvidega, mis teeb selle pealt informatsiooni lugemise kergeks ka päikesepaisteliste ilmadega.