NB! Alates 3. maist on meie pood jälle tavapäraselt avatud, kuid siiski palume täita allpool toodud nõudeid maski kandmise ja distantsi hoidmise kohta.

Alates 11. märtsist kehtivad seoses koroonaviiruse pandeemiaga Eestis uued piirangud kaubandus-ja teenindusasutustele. Täpsemalt on võimalik piirangutega tutvuda kriis.ee veebilehelt. Siin postituses toome välja täpsemalt kuidas piirangud Tõuksimaailma mõjutavad ning kuidas on võimalik tooteid osta, proovida ning hooldusesse tuua.

Pood ja elektritõukerataste müük

Tõuksimaailma pood-müügisaal on suletud ning tubastes tingimustes ei ole elektritõukerataste (samuti lisavarustuse ja varuosade valikuga) võimalik tutvuda. Võimalik on kõigi toodetega tutvuda meie e-poes ning küsimuste korral helistada telefonile 5303 4917.

Veebitellimusele on võimalik meie poe ette Tööstuse 47a, Tallinn järele tulla, kus on meie kauba väljastusala. Selleks tulge kohale ning koputage uksele (või helistage 5303 4917), lahtioleku aegadel (E-R 11:00-21:00, L 12:00-21:00, P 18:00-20:00) on poes alati kohal klienditeenindaja, kes koputamise peale ukse lahti teeb ning tellitud kauba väljastab. Kindlasti võtke kaasa ka ostutõend/arve. Samuti on võimalik meie e-poest tellida tooteid ka soovitud pakiautomaati või kulleriga.

Kui teil on mõne meie toote või toodete vastu konkreetsem huvi, siis poe ukse taga välitingimustes on võimalik tooteid ka näha ning kuiva ilma korral elektritõukerattaid ka proovida. Kõik proovitud elektritõukerattad desinfitseerime peale proovimist.

Poe ees väljastusalal tuleb järgida 2+2 reeglit ning palun kandke ka maski. Kui klienditeenindaja parajasti tegeleb mõne teise kliendiga, siis palun oodake distantsilt.

Elektritõukeratta hooldus ja remont

Tõuksimaailma elektritõukerataste töökoda on teenindusasutus ning on seega avatud. Küll aga tuleb rangelt järgida 2+2 reeglit ning 25% täituvuse piirangut. Meie töökojas võib samaaegselt viibida 4 inimest (2 klienti). Palume enne töökotta sisenemist akna/ukse tagant vaadata, et ega töökojas ei ole juba 4 inimest. Kui töökojas juba on 4 inimest, siis tuleb oodata ukse taga kuni eelmised kliendid on töökojast väljunud.

Kindlasti tuleb töökojas kanda ka maski, ilma maskita sisenejaid me ei teeninda ning palume lahkuda. Meil on ka käte desinfitseerimise võimalus.

Kutsume kõiki üles järgima riigi kehtestatud piiranguid, nii saame jälle varsti tavapäraselt liikuda ning kõiki lemmikpoode külastada!