Tark poe valik alguses ennetab hilisemad probleemid

tõuksimaailm elektritõukerataste pood müük teenindus remont hooldus rent osta elektritõukeratas

Põhjuseid eelistada Eesti lao ja töökojaga poodi on palju

  • Lai valik elektritõukerattaid – poe Tõuksimaailm valikus on üle 100 erineva elektritõukeratta, mis on kõik valitud vastupidavust ja kvaliteeti silmas pidades. Esindatud on kõrge rahvusvahelise mainega elektritõukerattad – Inokim, Vsett, Kaabo, Nanrobot, Techlife, Velt Smart, Xiaomi, Segway Ninebot, Nami, Minimotors Dualtron elektritõukeratas.
  • Kiire tarne – ladu Eestis annab Tõuksimaailmale võimaluse elektritõukeratas kliendi poole teele panna juba siis kui teised e-poed seda alles välismaalt tellima hakkavad, nii jõuab elektriline tõukeratas ka päriselt kohale toote juures toodud tarneaja jooksul.
  • Hea klienditeenindus ja kliendisuhtlus – erinevalt välismaa e-poodidest kus on tihti isegi keeruline leida kaupmehe e-maili aadressi on Tõuksimaailmal lausa viis erinevat kliendisuhtluse kanalit, mida ka pidevalt jälgime. Meiega saab ühendust nii e-maili teel, kahe erineva telefoni teel kui ka Facebooki ja Instagrami kaudu. Samuti on võimalik meie esinduspoodi kohale.
  • Varuosad laos – meie hooldus-remondi keskuses Tallinnas on koha peal olemas üle tuhande erineva elektrilise tõukeratta varuosa, mida on võimalik osta nii koha pealt kui ka e-poest. Kui puruneb rehv või vajavad piduriklotsid vahetust, siis pole vaja neid hakata otsima kuskilt internetiavarustest vaid probleemile on olemas kiire lahendus.
  • Hooldus – remont / järelteenindus Eestis – Tõuksimaailm teostab kõigile müüdavatele elektrilistele tõukeratastele ise nii garantiiremonti kui ka hooldust. Erinevalt teistest e-poodidest ei saada meie ühtegi elektritõukeratast pika ootejärjekorraga mõnda välismaa remondikeskusesse, kus võib minna aega mitu kuud ning suvel remonti saadetud elektritõukeratta saab kätte alles sügisel. Meie töökoja järjekorra pikkus ei ületa üldjuhul 3 päeva ning jääb alati vahemikku 0-5 tööpäeva. Igale mehaanilisele või elektroonilisele probleemile leiame kiire lahenduse.
  • Proovisõidu võimalus – kõik elektritõukerattad näevad pildi peal ilusad välja, kuid kuidas on nende kvaliteet päriselt? Põrsast kotis ei tasu osta ning Tõuksimaailma on võimalik tulla kohale ja meie tooteid ka lähemalt vaadata, katsuda ja proovida.
  • Lisavarustuse valik – Tõuksimaailmas on laos olemas üle 150 erineva lisavarustuse toote. Lisavarustus on elektrilise tõukerattaga koos ostes ka poole hinnaga!